تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۵
 

وزیر اقتصاد از خواب غفلت ضعف عملکرد گمرک خارج شود

Share/Save/Bookmark
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ضعف عملکرد گمرک گفت: وزیر اقتصاد باید از خواب غفلت خارج شود این در حالی است که طرح تحقیق و تفحص از گمرک را نهایی کرده‌ایم.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  شهریار حیدری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه اول بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: امیدوارم پایان خفت‌بار و ذلیلانه حکومت ترامپ که جهان را به سمت آشوب حمایت می‌کرد، برای دولتمردان آینده آمریکا درس عبرتی باشد.

وی افزود: چند بار به وزیر اقتصاد درباره ضعف کارکردی به ویژه در حوزه گمرک تذکر دادم ظاهراً هنوز توجهی نشده و اقدامی نکرده‌اند ولی باید دعا کنیم تا وزیر اقتصاد از خواب غفلت بیدار شود اما درباره کارکردهای مختلف در این باره تحقیق و تفحص نوشته‌ام. 

نماینده قصر شیرین در مجلس تصریح کرد: از وزرای نیرو و جهاد کشاورزی می‌خواهم نسبت به تخصیص و اجرای اراضی بر جای مانده از سامانه گرمسیری هر چه سریعتر تجدیدنظر کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر راه و شهرسازی به علت بی توجهی به راه‌های منطقه به جای محکومیت باید اعدام شود.

علی نیکزاد در پاسخ به این تذکر حیدری افزود: از نمایندگان استدعای عاجزانه دارم که در نطق و تذکرها برخی مباحث را در نظر بگیرند و ما پیشاپیش نباید حکم صادر کنیم.
ش
کد مطلب: 419770
مرجع : فارس