در اوج آماده‌باش ارتش صهیونیستی؛

پهپاد حزب‌الله وارد حریم فلسطین اشغالی شد

فارس , 13 آذر 1399 ساعت 11:33

در اواخر ماه اکتبر گذشته و در اوج آماده‌باش ارتش رژیم صهیونیستی، یک پهپاد شناسایی جنبش حزب‌الله لبنان وارد حریم‌هوایی فلسطین اشغالی شد و پس از تصویربرداری و بدون شناسایی از طرف دشمن، به خاک لبنان بازگشت.


پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ، روزنامه «الاخبار»، امروز (پنجشنبه) از ورود یک پهپاد شناسایی جنبش حزب‌الله لبنان به فلسطین اشغالی خبر داد.

طبق این گزارش، در بیست و پنجم ماه اکتبر گذشته، ارتش رژیم صهیونیستی رزمایش بزرگ پنج‌ روز‌ه‌ای موسوم به «گلوله کُشنده» برگزار کرد که در آن، جنگ در چند جبهه بویژه جبهه شمالی (نزدیک مرز با لبنان و سوریه) را شبیه‌‌سازی کرد.

در ادامه این گزارش آمده است، یکی از اهداف اصلی دشمن در این رزمایش «شکست حزب‌الله» بود که جنگنده‌ها و بالگردهای این رژیم نیز در آن مشارکت داشتند.

الاخبار در ادامه نوشت که در روز دوم این رزمایش، یکی از اهداف، «جلوگیری از ورود هر نوع پهپاد با اندازه‌های مختلف» بود؛ در همین حین و در اوج آماده‌باش دشمن، یک پهپاد شناسایی وابسته به مقاومت لبنان توانست از فراز منطقه «الجلیل» وارد فلسطین اشغالی شود و بدون اینکه رادارهای ارتش «اسرائیل» آن را شناسایی کنند، به آشیانه خود در لبنان بازگشت.

الاخبار همچنین اطلاع یافته است که شبکه «المنار» در قسمت پایانی برنامه «اسرار التحریر الثانی» (رازهای آزادسازی دوم) فردا شب، گوشه‌ای از فیلمی را که پهپاد یادشده ضبط کرده است، پخش خواهد کرد.
ش


کد مطلب: 417311

آدرس مطلب: http://www.hamandishi.ir/news/417311/

هم اندیشی
  http://www.hamandishi.ir