تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۰
۱
 

پیام خفت‌بار اسرائیل به حزب‌الله از طریق سازمان‌ملل

Share/Save/Bookmark
پیام خفت‌بار اسرائیل به حزب‌الله از طریق سازمان‌ملل
 
پایگاه خبری شبکه المیادین خبر داد که تل‌‌آویو از طریق سازمان ملل متحد پیامی به حزب الله ارسال کرده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:پایگاه خبری شبکه «المیادین»، امروز (شنبه)، خبر داد که تل‌آویو از طریق سازمان ملل متحد نامه‌ای برای حزب الله لبنان ارسال کرده است.

المیادین در ارتباط با محتوای این پیام نوشت:‌ «محتوای پیام اسرائیل این است که تل‌‌‌آویو درباره حضور "علی محسن" اطلاعی نداشته و همچنین قصد کشتن او را نیز نداشته است».

حزب الله لبنان به دنبال حمله هوایی روز دوشنبه رژیم صهیونیستی به اطراف دمشق، طی بیانیه‌ای اعلام کرد که یکی از این نیروهای این جنبش به نام «علی کامل محسن» به شهادت رسیده است.

المیادین در ادامه نوشت: «ارسال پیام اسرائیل برای حزب الله از طریق واسطه‌های بین‌المللی مثل روسیه و... صحت ندارد».

به تازگی روزنامه «الجریده» کویت ادعا کرده بود که رژیم صهیونیستی از طریق روسیه برای حزب الله پیامی ارسال کرده است.

در ادامه این گزارش آمده است:‌ «اسرائیل به حزب الله درباره آنچه هشدار از عواقب اقدام نظامی انتقام‌جویانه خوانده شده، اطلاع رسانی کرده است».

المیادین در ادامه نوشت: «حزب الله تنها به دریافت پیام اکتفا کرده است؛ اما در عین حال، بر رد هر گونه هشدار و تهدید از سوی اسرائیل تأکید کرده است».

در ادامه اشاره شده است:‌ «ارتش اسرائیل، پس از آنکه فهید حزب الله تصمیم خود را قطعی کرده است، اقداماتی در مرزهای شمالی انجام داد».

در پایان همچنین اشاره شده است که تحرکات رزمندگان حزب الله از سوی رژیم صهیونیستی تحت نظر است؛ اما با این حال، ارتش این رژیم از اینکه حزب‌الله چگونه پاسخ خواهد داد، سردرگم است. 


ح
کد مطلب: 414115
مرجع : سايت خبری جهان
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹-۰۵-۰۵ ۱۳:۵۲:۱۱
لطفاسازمان ملل بی خاصیت که گره ای برای جامعه ی بشری بازنمیکنددخالت هم نکند!.