تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۰
 
قیام لشکر مقاومت به خون‌خواهی حاج قاسم؛

حشدالشعبی:تمام نیروهاآماده پاسخ به آمریکاباشند/نجباء:دردمابه خشم علیه دشمنان تبدیل میشود/عصائب:تاوان خون سلیمانی نابودی اسرائیل است

Share/Save/Bookmark
حشدالشعبی:تمام نیروهاآماده پاسخ به آمریکاباشند/نجباء:دردمابه خشم علیه دشمنان تبدیل میشود/عصائب:تاوان خون سلیمانی نابودی اسرائیل است
 
گروه‌های مختلف عراقی بر انتقام خون حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس تاکید کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:گروه‌های مردمی و دفاعی عراق پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس مواضع قاطعی مبنی بر لزوم انتقام از آمریکا و اذناب او در منطقه گرفتند.
 
در همین راستا فرماندهی حشد الشعبی از حامیانش خواست برای پاسخگویی به حمله آمریکا آماده باشند.
 
سخنگوی حزب الله عراق با احمقانه خواندن هدف قرار دادن کاروان حشدالشعبی از سوی آمریکا اعلام کرد که به زودی کلیه مواضع و پایگاه‌های آمریکا در عراق را مورد حمله قرار خواهند داد.
 
همچنین ریان الکدانی فرمانده مقاومت مسیحی عراق خطاب به ملت ایران گفت که ما برای شما مرثیه سرایی نمی‌کنیم و شما شهادت را به ما آموختید. او همچنین خطاب به شهدای این حادثه گفت که خون شما دینی بر گردن ماست و ارکان کسانی که این اقدام را انجام داده‌اند به لرزه درخواهد آمد و ما به سوی پیروزی و انتقام گام برمی‌داریم.
 
همچنین جنبش حماس در بیانیه‌ای ضمن تسلیت این حادثه به ملت ایران و رهبر انقلاب، آمریکا را مسئول این حادثه دانسته و تاکید کرد که رفتار آمریکا موجب افزایش تنش در منطقه خواهد شد.
 
همچنین قیس خزعلی دبیر کل عصائب اهل حق نیز با اعلام اینکه نتیجه طبیعی برای حاج قاسم و ابومهدی شهادت بود گفت که تاوان خون فرمانده قاسم سلیمانی نابودی اسرائیل و هزینه خون ابومهدی مهندس خروج کامل آمریکا از عراق خواهد بود.

م
 
کد مطلب: 409944