تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰
 

مذاکرات مدیر سرویس اطلاعات خارجی روسیه با مقامات امنیتی ایران

Share/Save/Bookmark
مدیر سرویس اطلاعات خارجی روسیه در جریان سفر به تهران، با مقامات وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات خارجی ایران درباره تقویت همکاری‌های در زمینه مبارزه با تروریسم و مقابله با تهدیدات مشترک امنیتی گفت‌وگو کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:به نقل از خبرگزاری «تاس»، "سرگئی ناریشکین" مدیر سرویس اطلاعات خارجی روسیه، در جریان سفر خود به تهران، با مقامات وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات خارجی ایران درباره تقویت همکاری‌های دوجانبه در عرصه مبارزه با تروریسم گفت‌وگو کرد.
"سرگئی ایوانف" سخنگوی سرویس اطلاعات خارجی فدراسیون روسیه در این باره توضیح داد: «امروز سفر کاری سرگئی ناریشکین به تهران به اتمام رسید. مدیر آژانس اطلاعاتی روسیه در این سفر با مقامات وزارت اطلاعات ایران و سازمان اطلاعات خارجی این کشور در مورد تقویت همکاری‌های دوجانبه در زمینه مبارزه با تروریسم بین المللی و مقابله با تهدیدات مشترک برای امنیت فدراسیون روسیه و جمهوری اسلامی ایران گفت‌وگو کرده است.»
به گفته وی، ناریشکین همچنین با "علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی (پارلمان ایران) نیز دیدار و مذاکره کرد. طرفین در این نشست درباره مسائل امنیتی منطقه‌ای و بین المللی و همچنین همکاری‌های دوجانبه بین روسیه و جمهوی اسلامی تبادل نظر کردند.
ع

 
کد مطلب: 409574
مرجع : خبرگزاری فارس