تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲
 
با همت استاندار محترم سمنان

پارک کوهستان شهمیرزاد بعد از سال‌ها تعطیلی بازگشایی شد

Share/Save/Bookmark
 
پارک کوهستان شهمیرزاد بعد از سال‌ها تعطیلی با پیگیری‌های مستمر مسئولان بازگشایی شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:پارک کوهستان شهمیرزاد با امکانات ورزشی، تفریحی و اقامتی با پیگیری‌های مستمر و مجدانه نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و با همت استاندار محترم سمنان و همکاری‌های فرماندار شهرستان مهدی‌شهر و شورای شهر و شهردار شهمیرزاد بازگشایی شد.
فرماندار شهرستان مهدی‌شهر با اشاره به تأکید استاندار سمنان درباره ایجاد بسترهای مناسب برای خدمات‌دهی به گردشگران و شهروندان گفت: در این دو ماه گذشته با بازدیدهای مستمر صورت گرفته از پارک کوهستان شهمیرزاد، مقرر شد تا هرچه سریع‌تر این مهم از سوی شورا و شهرداری انجام پذیرد.
حسن ارگی افزود: با عنایت به تحقق هدف تعیین‌شده از سوی استاندار سمنان درباره تبدیل استان سمنان از معبر به مقصد، ایجاد و توسعه زیربناها باید به‌عنوان یک اصل مدنظر ما قرار گیرد.
وی تصریح کرد: در همین راستا، در چند مرحله بازدید مستمر معاون عمرانی استاندار، نماینده شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و بنده از پارک کوهستان شهمیرزاد به‌عنوان یک ضرورت در این راستا دنبال شد.
ارگی در ادامه اظهار داشت: تأکیدات استاندار سمنان با پیگیری‌های فرمانداری و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درنهایت سبب شد تا پارک کوهستان شهمیرزاد مجدد آغاز به کار کند و امید است تا هرچه سریع‌تر حداکثر ظرفیت‌های آن برای بهره‌مندی مسافران و شهروندان فراهم شود.
وی در پایان ضمن تقدیر از حمایت‌های استاندار سمنان، پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و شهردار شهمیرزاد گفت: با همگرایی ارزشمند ایجادشده در استان به مدیریت استاندار و در شهرستان به‌زودی شاهد بهره‌مندی بیش‌ازپیش شهروندان این خطه از ایران اسلامی در بخش‌های مختلف خدمات‌دهی باشیم.
فرماندار مهدی‌شهر بیان داشت: با راه‌اندازی مجدد این پارک فضای مناسب بیشتری در اختیار گردشگران و شهروندان قرار می‌گیرد و امکان مناسبی برای توقف و استراحت و ... در شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد ایجاد می‌شود.
کد مطلب: 335283