تاریخ انتشار : شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۴
 
در چهارمحال و بختیاری

جمع‌بندی نهایی شورای هماهنگی انتخابات اصولگرایان صورت گرفت

Share/Save/Bookmark
 
دبیر حزب موتلفه اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: اعلام نظر نهایی شورای هماهنگی انتخابات اصولگرایان چهارمحال و بختیاری پیرامون گزینه اصولگرایان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مراد کاظمی درخصوص نتیجه جمع‌بندی و اعلام نظر شورای هماهنگی انتخابات اصولگرایان چهارمحال و بختیاری و گزینه اصولگرایان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در حوزه شهرستان‌های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار روی قدرت‌الله حمزه به عنوان گزینه مورد نظر اجماع صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه در حوزه شهرستان‌ لردگان انتخاب گزینه مورد نظر به مجموعه اصولگرایان این شهرستان واگذار شده است بیان داشت: این مجموعه با توجه به شرایط خاص این شهرستان از بین محمد محمودی، داوود توحیدی، نیازعلی انصاریان، مسعود میرزایی و غلام‌رضا جمالی ارمندی روی یک نفر به اجماع خواهند رسید. 
کاظمی تاکید کرد: در شهرستان بروجن همچنان کناره‌گیری کاندیداهای اصولگرا به نفع گزینه مورد نظر در حال اجرا است از همین‌رو تاکنون گزینه‌ای مطرح نشده است.
کاظمی با بیان اینکه شورای هماهنگی انتخابات اصولگرایان چهارمحال و بختیاری در حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان نتوانست روی گزینه‌ای به نتیجه برسد افزود: با توجه به این موضوع و با نظر شورای اصولگرایان مرکز و با عنایت به سوابق گذشته، سید سعید زمانیان در این حوزه انتخاب شده است. 

انتهای پیام/د
کد مطلب: 324758
مرجع : فارس