تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۴
 
دبیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

راهپیمایی 22 بهمن نقطه ناامیدی نفوذ استکبار است

Share/Save/Bookmark
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: راهپیمایی باشکوه 22 بهمن امسال نقطه سرافرازی برای ملت ایران و در مقابل نقطه ناکامی برای نفوذ استکبار جهانی به حریم انقلاب اسلامی خواهد بود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام مهدی ستوده صبح امروز در مراسم گرامیداشت دهه فجر در اردبیل اظهار کرد: به رغم همه ظاهرسازی غرب در رفع تحریم‌ها و تغییر نگاه به جمهوری اسلامی ایران همچنان بدذاتی و بدجنسی استکبار جهانی حکم می‌کند که ما در نقطه آگاهی، هوشیاری و بصیرت کامل باشیم تا دشمن نتواند از مسیرها و کانال‌های مختلف سیاست نفوذ خود را در عرصه‌های مختلف به ثمر و نتیجه برساند تا انقلاب اسلامی را با چالش واقعی روبه‌رو کند.
وی یادآور شد: همه ساله راهپیمایی 22 بهمن و پشتیبانی واقعی مردم از نظام انقلاب اسلامی را از همه حیله‌ها و نیرنگ‌های استکبار جهانی بیمه می‌کند و نقطه صلابت و اقتدار نظام اسلامی را بیش از گذشته نمایان‌تر می‌کند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: امروز در حساس‌ترین شرایطی که جمهوری ‌اسلامی ایران آن را طی می‌کند و در آستانه دو امر مهم یعنی 22 بهمن و انتخابات بیشترین تاکید و توجه بر حفظ وحدت و همگرایی بیشتر است که کشورهای اسلامی می‌توانند با محوریت انقلاب الهی و ارزشی در ایران تمام خدعه و نیرنگ دشمنان منطقه‌ای و بین‌المللی را خنثی کنند.
ستوده به حوادث منطقه‌ای و برخی نگرانی‌ها و دغدغه‌ها از این شرایط خاص را یادآور شد و بیان کرد: خود غربی‌ها نیز می‌دانند که شعارهای فریبنده و اندیشه‌های گمراه کننده آنها به هیچ‌وجه جوابگوی خواسته‌ها و نیازهای به حق مردم منطقه نیست و در چنین شرایطی است که همه باید سعی کنیم تا پرده از افکار آلوده و فریب‌ها و نیرنگ‌های استکبار جهانی برداریم و به دنیا ثابت کنیم که ماهیت استکبارستیزی نظام اسلامی ما بر چه پایه و اساسی بوده است.
این مسئول حفظ  و تداوم شعار هیهات من ‌الذله ملت ایران را در تداوم نهضت حسینی یادآور شد و افزود: آنهایی که به روابط ایران با خصم و بدخواهان این انقلاب امیدوار هستند حتی در اظهارات خود به گونه‌ای القا می‌کند که باید جمهوری اسلامی ایران سر در برابر همه قدرت‌های پوشالی غرب خم کند اما آگاه نیستند که این خم کردن‌ها همانا و آمریکا و غرب با اندیشه شیطانی حاضر شدن در این کشور همانا.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل ادامه داد: ملت ایران در 22 بهمن ثابت خواهند کرد که از شعارها و پیام‌های اصیل انقلاب اسلامی فاصله نگرفته‌اند بلکه روز به روز و با قدرت و صلابت بیشتر در صحنه حضور پیدا کرده و حاضر نیستند لحظه‌ای میدان را برای بدخواهان خالی بگذارند هر چند که تبلیغات مسموم دشمنان برای ناامید کردن ملت ایران از حضور در دو صحنه پیش‌رو جمهوری اسلامی ایران کاملا مشهود و آشکار است.
ستوده راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن را سدی در برابر ناکامی نفوذ دشمن و حرکت ساری و جاری در مسیر انقلاب و دستاوردهای آن توصیف کرد و گفت: هر کس در چنین شرایطی بر طبل نفاق، دودستگی و شیطنت‌هایی از جنس بدخواهان انقلاب دامن بزند خود بزرگترین خیانت را مرتکب شده است.
انتهای پیام/د


 
کد مطلب: 322510
مرجع : فارس