تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۴
 
ماموستا خلیفه‌زاده:

جامعه ایرانی پایبند به اسلام هستند/دشمن با فضای مجازی جوامع اسلامی را به سمت فرهنگ غرب سوق می‌دهد

Share/Save/Bookmark
جامعه ایرانی پایبند به اسلام هستند/دشمن با فضای مجازی جوامع اسلامی را به سمت فرهنگ غرب سوق می‌دهد
 
امام جمعه بوکان گفت: دشمنان با استفاده از فضای مجازی درصدد انحراف جوامع اسلامی و سوق دادن آن‌ها به سمت فرهنگ غرب و غیر اسلامی هستند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ماموستا عبدالرحمن خلیفه‌زاده اظهار داشت: جامعه ایرانی و اسلامی کشورمان دارای دو قشر جوان و پیر و پایبند اسلام بوده اما قشر نوجوان و جوان تشنه اسلام هستند که باید برای آن‌ها روشنگری‌های لازم انجام شود تا آنان گرایش به فرهنگ غربی و غیر اسلامی پیدا نکنند چون کشورهای غربی بیکار ننشسته و با استفاده از فضای مجازی درصدد انحراف جوانان هستند.
امام جمعه بوکان در مورد فراموش نکردن آیین‌های اسلامی و به جا آوردن اصول دین اسلام و روشنگری در این زمینه بیان کرد: متاسفانه فضای موجود به گونه‌ای است که نیاز مبرم به تبلیغ به ویژه در جنبه ارتقاء فرهنگ اسلامی اصیل دارد چون با تبلیغات غرب گرایش جوانان و نوجوانان به فرهنگ غرب وجود دارد.
وی در مورد تاثیر اقتصاد مقاومتی در چرخه اقتصاد افزود: بر اساس دستور مقام معظم رهبری باید کیفیت کالاهای خود را افزایش داده و از ورود کالای بیگانه جلوگیری کنیم تا از دشمنان بی‌نیاز و به آنها محتاج نباشیم.
خلیفه‌زاده موضوع جمعیت را مورد بررسی قرار داد و گفت: افزایش جمعیت امری است که باید به آن توجه شود چون پیامبر اکرم(ص) فرمودند کاری کنید که جمعیت شما افزایش یابد تا روز قیامت من به سبب کثرت و زیادی شما افتخار کنم.
امام جمعه بوکان بیان کرد: امروز دشمنان اسلام و ایران طمع بسیاری در همه ابعاد جامعه ایرانی اسلامی کرده و برای مقابله با آنها ازدیاد جمعیت لازم و ضروری است و جدا از این، باید سفارش پیامبر اکرم(ص) را به جا آورده و جوانان ما نباید به بهانه فقر این امر مهم را فراموش کنند.
انتهای پیام/


د
کد مطلب: 310975
مرجع : تسنیم