تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۴
 
امام جمعه سروآباد:

انفجارهای تروریستی در فرانسه نتیجه سیاست یک بام و دو هوای غربی‌هاست

Share/Save/Bookmark
انفجارهای تروریستی در فرانسه نتیجه سیاست یک بام و دو هوای غربی‌هاست
 
امام جمعه سروآباد با بیان اینکه کشورهای غربی و آمریکایی به ظاهر طرفدار دموکراسی، اقدامات تروریستی را دو گونه تعریف می‌کنند، گفت: انفجارهای تروریستی در فرانسه نتیجه سیاست یک بام و دو هوای غربی‌هاست.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ماموستا سیداحمد سجادی در سروآباد با محکوم کردن انفجارهای تروریستی اخیر در کشور فرانسه اظهار داشت: عاملان اصلی انفجارهای پاریس که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از 300 نفر از غیرنظامیان شد، تروریست‌های دست‌نشانده کفر هستند.
وی خطاب به دولتمردان فرانسه و کشورهای غربی گفت: تروریست‌ها همان افرادی هستند که روزی توسط شما به انواع سلاح‌ها مجهز شدند و امروز بر علیه خودتان ایستاده‌ا‌ند.
امام جمعه سروآباد تصریح کرد: تروریست‌ها همچون مار سمی هستند که یک روز در آستین کشورهای غربی و آمریکایی پرورده شدند و امروز سم این مارهای سمی در درون خود آنها ریخته شد.
وی افزود: کشورهای غربی و آمریکایی و به ظاهر طرفدار دموکراسی اقدامات تروریستی را دو گونه تعریف می‌کنند، نوع اول تروریست خوب و نوع دوم آن تروریست بد است.
امام جمعه سروآباد اضافه کرد: به اعتقاد آنان اقدامات تروریستی در کشورهای مسلمان تروریست خوب و اقدامات تروریستی در کشورهای غربی و آمریکایی تروریست بد است.
ماموستا سجادی ادامه داد: این سیاست غربی‌ها سیاست یک بام و دو هوا است و هنوز به این واقعیت نرسیده‌اند که چنانچه حیله و مکری علیه مسلمانان کنند، حیله و مکر خداوند بالاتر از حیله‌ها و نقشه‌های شیطانی آنها است.
وی خاطرنشان کرد: از نظر اسلام و مسلمانان اقدامات تروریستی در هر جای دنیا که باشد، جنایات ضدانسانی و عامل افزایش قتل، کشتار و ناامنی است.
امام جمعه سروآباد در پایان گفت: عاملان اصلی قتل و کشتار و ایجاد ناامنی و وحشت در کشورهای مسلمان عراق، سوریه، افغانستان، یمن، بحرین، لیبی، تونس و مصر تروریست‌هایی هستند که توسط کشورهای غربی در جهت نابودی اسلام و مسلمانان تجهیز شده‌اند و به لطف الهی امروز این تروریست‌ها به لانه اصلی شکل‌گیری خود برگشته‌اند.د
کد مطلب: 310855
مرجع : فارس