تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱
 

خروش نمازگزاران تهرانی در محکومیت ترور سردار سلیمانی

Share/Save/Bookmark
نمازگزاران تهرانی با برگزاری راهپیمایی پس از برگزاری نمازجمعه، ترور فرمانده نیروی قدس سپاه را محکوم کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: نمازگزاران تهرانی پس از پایان نماز جمعه و در محکومیت ترور سردار شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در راهپیمایی باشکوهی ضمن محکومیت این اقدام آمریکای خبیث بر «انتقام سخت» تأکید کردند.
 
جمعی از راهپیمایان با پوسترهای مختلف از تصاویر مقام معظم رهبری، حضرت امام خمینی (ره) و شهید حاج قاسم سلیمانی «حسین حسین گویان» این دست نوشته را حمل کردند: «شهادت افتخار ملت بزرگ ایران است»
 

 
 
همچنین دست‌نوشته‌هایی با نوشته‌های «انتقام سخت»، «مرگ بر آمریکا»  و «مرگ بر اسرائیل» در دستان نمازگزاران وجود دارد. ضمن اینکه «شهید سلیمانی چهره بین‌المللی بود»، «شهادت پاداش و تلاش بی‌وقفه حاج قاسم سلیمانی در همه سالیان بود»، «نه سازش، نه تسیلم» از دیگر دست‌نوشته‌های حاضران در راهپیمایی امروز بود.
 
جمعیت انبوه راهپیمایان با شعار «ترامپ جانی، روانی شده، مرگ بر آمریکا جهانی شده» و «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» موضع خود را نسبت به آمریکا اعلام کردند.
 
همچنین در این مراسم، راهپیمایان در بخش از محوطه مصلی تهران به عزاداری و نوحه سرایی پرداختند.
 

 
در پایان این مراسم، نمازگزاران طی بیانیه‌ای ضمن تبریک شهادت حاج قاسم سلیمانی این سردار با شهامت به رهبر معظم انقلاب اعلام کردند که ملت عزیز و انقلابی ایران و پاسداران عزیز و همکارانش قطعا انتقام سخت را آمریکایی‌ها می‌گیرند؛ ضمن اینکه در این مراسم اعلام شد سردار حاج قاسم سلیمانی در تاریخ عصر فعلی‌مان بی‌نظیر بوده است و شهادت این سرباز ولایت در آستانه شهادت حضرت زهرا (س) مزد مجاهدت‌های وی بوده است.
 
در این بیانه همچنین با تاکید بر اینکه مدال پر افتخار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سربازی ولایت بود، اعلام شد: آمریکایی‌ها با اقدام خبیثانه خود مرتکب حماقت راهبردی شده و یقینا جبهه مقاومت در اسلام ادامه‌دهنده راه حاج‌قاسم سلیمانی خواهد بود و فصل جدیدی در مقاومت اسلامی شکل خواهد گرفت.
 
راهپیمایان تهرانی همچنین تأکید کردند با شهادت سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی مرگ اسرائیل نزدیک‌تر شده و یقینا فرزندان این سردار رشید اسلام انتقام خون وی را می‌گیرند.
 
راهپیمایان تهرانی همچنین تأکید کردند: تروریسم جهانی از این پس باید شب و روز خود را با کابوس انتقامی که سربازان ایرانی از آنان می‌گیرند سپری کنند. 


م
کد مطلب: 409942
مرجع : رجانیوز